Eminönü, İstanbul’un bir semtidir. Tarihî yarımada olarak bilinen kısımda, Haliç’ in doğusunda yer alır. 7 Mart 2008 tarihine kadar ilçe belediyesi olan Eminönü bu tarihte lağvedilerek kanunla Fatih ilçesine bağlanmıştır. Dünya ülkelerinin özenerek hayran olduğu bir şehir olan İstanbul, içerisinde sayısız güzellikler barındırmaktadır.

Eminönü’ nün harika manzaralarını günün her saatinde kayıt altında tutmak ve merkezine ev rahatlığıyla yerleşmek için bir otele ihtiyacınız olacaktır. Özellikle merkezde yer alan en iyi otel misafirlerine bir çok avantaj sağlamaktadır. Dünyanın ve Türkiye’ nin gözbebeği olan bir şehirde konaklamak mükemmel bir zaman geçirmenize sebep olacaktır. Günlerce gezip bitiremeyeceğiniz tarihi yerler ve yapılar, ulusların hayretle ve imrenerek baktığı manzaralar, güleryüzlü esnaf, anadolunun çeşitli ürünleri ve tatları, taze balık, lezzetli restoranlar, alışveriş merkezleri ve hanlarıyla Eminönü’ nün en iyi otelinde ağırlanacaksınız.

Eminönü buraya gelenlerin ve  turistlerin bir daha geri dönmek istemediği bir güzelliğe sahiptir. Burada konaklamak evinizdeki rahatlığı sizlere yaşatacaktır. Her açıdan avantaj sağlayan Eminönü’ nün en iyi oteliyle buradan değişik bir haz alacaksınız. Rahat ve büyüleyici otel aklınızdan hiç çıkmayacak. Güzel manzaralı balkonları, lüks odaları, güneşin o eşsiz görüntüsü, kahvaltı ve konumu mükemmel bir otelde keyif yaşayacaksınız.

Başlıca görülecek yerlerin hepsine yürüyerek gitmek için ideal bir oteldesiniz. Tramvaylara yürümesi gayet kolay olacak. Burada yiyeceğiniz akşam yemeğini bir daha asla unutamayacaksınız.    Eminönündeki en iyi otel’ de personellerin misafirperverlik ve yardımseverliğiyle karşılaşacaksınız. Kesinlikle tekrar gelmek isteyeceksiniz. Bütçenize uygun bir fiyat tarifesiyle misafir edilecek otelin tüm ayrıntılarından hoşlanacaksınız.

Temiz ve sağlıklı lüks odalara ve sağlanan diğer imkanlara hayran kalacaksınız. Mükemmel kahvaltı, az bulunan bir kombinasyon, bakmadan geçemeyeceğiniz bir sürü manzara, Marmara Denizi ve odalar ilginizi çekecek. Hamamı aratmayan bir banyo ve duşla günün yorgunluğunu Eminönü’ ndeki en iyi otelde atacaksınız. Dünyanın herhangi bir yerinde otel sahibi olmak isteseydiniz şüphesiz burayı tercih ederdiniz. Buradan ayrılırken özlem duyacaksınız. Gurur duyduğunuz bir yer olduğunu düşüneceksiniz. Tekrar gelmek istediğiniz konusunda şimdiden hemfikir olduğumuzu hissedebiliyoruz.

Ulaşım kolaylığıyla hiçbir yere zorluk çekmeden varma imkânı bulmak için Eminönü’ nün en iyi otelinde konaklamak sizin avantajlı seçeneğiniz olacak. Galata kulesi, Yerebatan Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Mısır Çarşısı, Topkapı Sarayı, havaalanı, fuarlar ve kültür merkezleri burada kalmanın güzelliğiyle birleşecek. Ünlü alışveriş merkezleri, tekstil ve gıda firmaları, borsa, döviz, altın ve para işlemleri için kuyumcular, güzel bir fotoğraf ve video arşivi oluşturmak için eşi benzeri olmayan manzaralar elinizin altında bulunacak.

Dünyanın hiçbir yerinde bu kadar güzelliği bir arada barındıran başka bir şehir yoktur. Adına şarkılar bestelenmiş, manzaraları ünlü ressamların tablolarına konu olmuş, bir çok yazarın kitaplarında sayfalara yazılıp dökülmüş İstanbul ve Eminönü sizi en iyi otelde misafir ederek bu güzel şehrin anahtarını size teslim edecektir. Müşterilerimiz anı defterlerine otelimiz ve Eminönü hakkında uzun bir düşüncelerden oluşan yazılar yazdılar. Sizlerde o yazılara ortak olacaksınız. Eminönündeki en iyi otel’ i hatırladıkça özlem duyacaksınız.

Özellikle akşamüstü istanbul’un en güzel köşelerinden biri olan Eminönü kaybolan güneş ışıklarını şehrin süslü ışıklarıyla aratmayacak güzelliğe sahiptir. Araçların farları bu ışıklarla harmanlanınca ortaya kartpostallık görüntüler çıkacak bu eşi bulunmaz manzaraları odanızdan kayıt edebileceksiniz. Yeni camii ve uçuşan güvercinler size ilham kaynağı olacak. Vapur ve simit ikilisini çok beğeneceksiniz. Gecesiyle gündüzü, geceyle gündüz kadar farklı olan bir yerde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Eminönü Türkiye’ nin göz bebeği, boğazın incisidir. Sizlerde otelimizin en önemli konuklarından olacaksınız.

Yolunuz İstanbul’ a, bilhassa Eminönü’ ne düşecek olursa bizler buradayız. Sizi daha iyi ağırlamak için çabalıyoruz. Yeniliklerimizin sınırı, hizmetlerimizin ucu bucağı yok. Müşterilerimiz mutlu olsun, bizden memnun kalsın diye çok çalışmaya devam ediyoruz. Eminönündeki en iyi oteli ‘ nde en güzel şartlarda ağırlanmak isterseniz sizleri bekliyoruz.